עמוד הבית חיפוש בקטלוג סל חשוב לדעת השאלה הוספת מנוי חדש קיטלוג פתיחת תזאורוס דוחות 

רקע כללי
חברת IP-DOT Ltd, לשעבר AAI Ltd הינה מהחברות הותיקות בישראל (החלה פעילותה באוגוסט 1995), העוסקות בפיתוח והקמת מערכות מיחשוב ניהוליות למקבלי החלטות בחברות וארגונים בסביבות מתקדמות (אינטרא-נט ואינטרנט), פורטלים ארגוניים, אתרי תוכן ותדמית, מערכות לניהול מידע, תוכנה לניהול ספריות, זירות מסחר, קניונים וחנויות אלקטרוניות, פורומים, סקרים, e-Learning וכו'.

החברה פתחה מגוון רחב של מוצרי מדף מתקדמים, של מערכות מחשוב ניהוליות המיועדות לאירגונים ולעסקים הבינוניים וכן יכולות משלימות למערכות ERP הפועלות בחברות הגדולות, בארץ ובעולם.

החברה הוקמה על ידי שושי ויפתח כהן באוגוסט 1995 ונרשמה כחברה בע"מ בספטמבר 1996.

מטרות החברה ותחומי פעילויותיה
החברה מתמחה בפיתוח כלי מיחשוב מתקדמים, גמישים ויעילים וכן מתודולוגיות חדישות המסייעות לאפיון ולהגדרת צרכים, להקמה ולהטמעה של מערכות ניהוליות הפועלות בסביבת האינטרנט או האינטרא-נט. בנוסף, כלי המחשוב שפותחו על ידי החברה, משמשים לאיסוף יעיל של מידע, ניהול הידע בארגון, מעקב אחר ביצוע החלטות ובקרת תהליכים בארגונים, מסחר אלקטרוני וכו'.

לחברה "מוצרי מדף" בתחומים הבאים:
א. מערכת BPM לניהול פרוייקטים, סיכומי דיונים ומעקב אחר ביצוע ההחלטות והמשימות הנגזרות מהם (פיתוח משותף עם חברת ECI).
ב. מערכת להקמה ולניהול פורטלים ארגוניים ומערכות מתקדמות לניהול תוכן (CMS).
ג. מערכת לניהול ותפעול פעילויות של מנהלי רכש וספקים (מחסנים, משרדים, ספריות וכו').
ד. מערכות לניהול תוכן ופעילויות בארגונים, עסקים ובמוסדות אקדמאים.
ה. מערכת תפעולית + CRM, לניהול כל הפעילויות בין הלקוחות, הרופאים, היועצות המתנהלות ברשתות של מרכזים רפואיים ומרפאות (זימון תורים, ארכיון תיקי מטופלים, הצעות מחיר, תצהירים, תשלומים,
אפקטיביות פרסומים, טלמרקטינג וכו').
ו. מערכת לניהול שירותים פסיכולוגיים (ציבוריים, מוסדיים ופרטיים) בכל תחומי הפעילויות וכן ארכיון תיקים של מטופלים בשירות הפסיכולוגי.
ז. מערכת לניהול ספריות, ארכיונים וקטלוגים. (מוסדות אקדמאים, עיריות, בתי ספר ועסקים). ח. אתרי B2C - חנויות וקניונים.
ט. פורומים מקצועיים. י. E-Learning
יא. מערכת דיור ממוכנת לשליחת הודעות לקבוצות של עבודים, ספקים, לקוחות ו/או קבוצות ידע והתמחות.
יב. מערכות לניהול קמפיינים פרסומיים.
יג. מערכות לניהול סקרים.
יד. מערכת לניהול אירועים בארגון.

קהל לקוחותינו מורכב מחברות גדולות ומבוססות במשק הישראלי וכן בחו"ל:

תשתית לניהול פרוייקטים ומעקב משימות והחלטות - חברתנו פועלת מזה מספר חודשים לפתח מערכת דינמית וחדשנית לניהול תשתיות מיחשוב ארגוניות. המערכת מיועדת לשימוש של כל הרבדים וכל המגזרים בארגון. הפרוייקט מבוצע בשת"פ עם חברת ECI. המערכת מיועדת להחליף את התוכנה הותיקה והפופולרית לניהול פרוייקטים של חברת Vantive הנמצאת כיום בשימוש בחברת ECI. התוכנה אמורה להוות מוצר מדף שיאפשר למחשב את כל התהליכים המתבצעים בכל מוסד, ארגון או מפעל, בארץ ובעולם.

פורטלים אירגוניים, אתרי תוכן ומערכות מיחשוב לניהול מידע וידע:
מרכז הירידים - שער כניסה לפורטל המרכזי ולפורטלים האנכיים של כל תערוכה בינלאומית וכן בנוסף נמצאים בהקמה פורטלים המהווים בסיסי נתונים לספקי שירותים לתערוכות, ספקי שירותי תיירות ואינדקס תערוכות בינלאומי, וכן פורטלים של כל התערוכות הבינלאומיות הנערכות בו כגון - תערוכת טלקום 2002, תערוכת פלסטו-ישפק 2003, תערוכת DIY, תערוכת איכות הסביבה,

מרכז הבניה הישראלי - שער לכ- 10פורטלים, ארכיוני מידע גדולים ומורכבים המכילים ידע רב ולוחות מודעות דינמיים.

רשות הטבע והגנים - אתר עשיר במידע ותוכן בנושאי שמירת טבע ומקומות בארץ. באתר חלקים המיועדים לאנשי הרשות וחלקים המיועדים לציבור הרחב ולמוסדות חינוך.

נגב קרמיקה - אתר תדמיתי עם קטלוג המוצרים.


מרכזים רפואיים, פסיכולוגיים ותיראפיסטיים - מערכות מיחשוב מבוזרות Over the Web:
Elisha Medical Center - בשנה האחרונה מיחשבה חברתנו 7 מרכזים רפואיים של בית החולים אלישע. הפעילות כללה את כל שלבי הטיפול בלקוחות החברה, קביעת תורים לפגישות ייעוץ עם רופאים ויועצות, קביעת תורים לטיפולים, ארכיון תיקים רפואיים, סיכומי טיפולים, ניהול מנגנוני קביעת השכר וגביית התשלומים, טלמרקטינג, הצעות מחיר, תצהירים, העברת מטופלים ממרכז רפואי אחד לשני, העברת מטופלים בין רופאים, דוחות פעילות, דוחות חשבונאיים וכו'.
. Therapy Solutions Inc - לאחרונה מיחשבה חברתנו חברה גדולה מארה"ב המהווה רשת של מרכזים רפואיים הפועלת במתן פתרונות "רפואיים" בתחום "הכאב" באמצעות טיפולים טראפיסטיים מתקדמים. המערכת מבצעת איבחון ראשוני דרך האינטרנט ומספקת סדרות של טיפולים בהתאם לסוגי כאבים ולרמתם (לאחר שהמטופל שילם On-Line באמצעות כרטיס אשראי). כמו כן המערכת מספקת את כל הצרכים לניהול המרכזים הרפואיים של הרשת ברחבי ארה"ב וקנדה.

משפח"ה - תוכנה למחשוב שירותים פסיכולוגיים ברשויות הציבוריות, במוסדות וארגונים ובגופים פרטיים.

חנויות וירטואליות וזירות מסחר מתקדמות: טקטיקום - מערכת ייחודית המיועדת לארגונים גדולים וחברות מובילות במשק, לעובד ולבני משפחתו. המערכת משלבת פורטל רווחה ארגוני, אתר למסחר אלקטרוני ומאגר ממוחשב של אלפי בתי עסק המספקים הנחות מפליגות במעמד החיוב וקופונים אטרקטיביים ביותר. דיונון - אחד מאתרי ה- B2C המובילים בארץ המשמש למכירת ספרים וציוד משרדי (מעל 270,000 פריטים שונים), Rothem Collection - חנות מסחרית מתקדמת למכירת תכשיטים ויהלומים.

ספריות ציבוריות - חברתנו פיתחה תוכנה מתקדמת לניהול ארכיונים וספריות, קטנות וגדולות. התוכנה מופעלת כיום בשתי ספריות מרכזיות בעיריית גבעתיים. התוכנה מותאמת גם לבתי ספר, אקדמיות ולמגוון רחב של עסקים בארץ ובעולם. התוכנה מאפשרת להפעיל את הספרייה גם ברשת הפנימית של הארגון וגם באמצעות האינטרנט.

בתי ספר: חברתנו פיתחה פורטל תוכן המהווה מוצר מדף. הפורטל מאפשר לאגור ולהציג את כל הידע והתכנים המועברים בבתי הספר (הנהלה - מורים - תלמידים - הורים - קהילייה). בתי ספר לדוגמה: כלנית - בית ספר יסודי בכרמיאל, אלון - בית ספר יסודי בהרי ירושלים.

אתרי תדמית לחברות הייטק וסטרט-אפים: חברתנו הקימה מגוון רחב של אתרי תדמית. לקוחות לדוגמה: רפא"ל, אלביט, תע"ש - חטיבת התעופה, אזרום, אלאופ, שיש אלוני, רהיטי רגבה, יקבי דלתון, זמיר כח אדם, י. שטרן, סטודיו רוזינגר, רובננקו, אולטרה גייד, נויוטק, IC4IC, ספייס לוג'יק, ארקל, מגדלי חוף הכרמל, ויזלן - קטלוג מוצרים ושירותים. ועוד חברות רבות ומגוונות.

אתרי תיירות: סולו איטליה - פורטל תוכן המכיל כמות אדירה של מידע וידע בכל הקשור לתיירות נכנסת לאיטליה.

תרומה לקהילה - אתר אירגון הגג של אירגוני הנכים בישראל שהוקם באמצעות BuildaGate ומאוכסן על שרת חברתנו.


 האתר פותח בטכנולוגיית BuildaGate ע"י חברת IP-DOT